Zamknij

REKLAMA
15:51, 28.05.2020
11 listopada 2019 roku Polska stała się członkiem Programu Ruchu Bezwizowego (VIsa Waiver Program), za sprawą czego - jak sama nazwa tego programu może sugerować - możliwe stało się podróżowanie do Stanów Zjednoczonych bez potrzeby posiadania wizy. Czy to jednak oznacza, że możemy udawać się tam tak swobodnie, jak do krajów europejskich? Nie do końca - konieczne jest bowiem uzyskanie odpowiedniego pozwolenia za pośrednictwem systemu ESTA. Jak to zrobić, by móc bezproblemowo udać się za ocean?
14:15, 28.05.2020
Na cenę samochodu w skupach aut używanych wpływa wiele czynników, a ich znajomość pomoże Ci uniknąć zaskoczeń. Na terenie całego kraju działają tysiące takich skupów, ale większość z nich posługuje się podobnymi cennikami. Kwoty ustala się każdorazowo indywidualnie w zależności od tego, w jakim stanie jest samochód. Takie rozwiązanie cieszy się dużą popularnością wśród osób, które chcą szybko pozbyć się pojazdu i nie chcą tracić czasu na żmudne poszukiwania kupca i wystawianie ogłoszeń. Możemy w ten sposób otrzymać nawet 90% wartości rynkowej auta.
09:51, 26.05.2020
Kredyty gotówkowe to najczęściej nabywane produkty bankowe. Okazuje się, że co drugi dorosły Polak ma jakieś zobowiązanie w instytucji bankowej i zazwyczaj jest to właśnie kredyt gotówkowy na dowolny cel. W czasach pandemii koronawirusa, w obliczu tak ogromnych problemów finansowych, liczba wysyłanych do banków wniosków o takie wsparcie finansowe wzrosła nawet kilka razy.
07:52, 19.05.2020
W wyniku codziennej eksploatacji samochodu powstają uciążliwe zabrudzenia, które wyglądają nieestetycznie, przez co chcemy się ich jak najszybciej pozbyć. Gdy spędzamy sporo czasu w swoim samochodzie, warto zadbać o komfort jazdy, który uzyskamy dzięki kompleksowemu czyszczeniu auta. Przez codzienne przemieszczanie się autem, najbardziej cierpią nasze dywany.
13:21, 15.05.2020
Samochody, motorki, gokarty, czy quady - generalnie wszelkie pojazdy na akumulator to coś, o czym marzy niemal każdy maluch. Chyba nie ma dziecka, które nie chciałoby usiąść za kierownicą "wypasionej bryki", czy "dorosłego" quada. Pojazdy tego typu to doskonały pomysł na prezent. Modeli nieustannie przybywa, dlatego wybór jest imponujący. Jaki jednak pojazd będzie w sam raz dla Twojej pociechy i na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu? Podpowiadamy.
09:49, 13.05.2020
Dni społecznej izolacji i pozostawania w domu, z jakim mamy do czynienie w związku z epidemią koronawirusa, można wykorzystać w naprawdę pożyteczny sposób. Jeśli od dawna myślałaś / myślałeś o nowym kursie, czy szkoleniu rozwijającym Twoje kompetencje zawodowe, teraz z pewnością masz nieco więcej wolnego czasu, aby go zrealizować. Jak? Najwygodniej i najbezpieczniej oczywiście online. W internecie propozycji tego typu nie brakuje. Jak jednak wybrać naprawdę dobre szkolenie online? Podpowiadamy.
08:15, 12.05.2020
Zakup działki budowlanej to pierwszy krok do spełnienia największego marzenia – własnego domu z ogrodem, w cichej i urokliwej okolicy. Marzenia są najlepszym motywatorem, jednak realia nie zawsze pozwalają na spełnienie naszych wszystkich oczekiwań. Na co zwrócić uwagę, a czego unikać?
12:05, 07.05.2020
Polacy pokochali Panele Słoneczne. Dotacja ,,Mój Prąd” 5000 zł oraz Ulga Termomodernizacyjna – czynniki przyspieszające zwrot inwestycji.
10:12, 06.05.2020
Polska jest krajem pięknym i często niedocenianym. Do zaoferowania ma bardzo wiele. Są to zarówno bogate, historyczne miasta, jak i wspaniałe krajobrazy i widoki. Tak naprawdę miejsca warte zobaczenia znaleźć można w każdym zakątku naszego kraju. Nie ma województwa, którego nie warto byłoby odwiedzić i w którym nie można wypocząć. Jednym z miejsc, na które szczególnie zwrócić uwagę jest kraina tysiąca jezior - Mazury. Charakteryzuje się ona nie tylko wieloma zachwycającymi jeziorami, ale i pięknymi lasami, ciekawą infrastrukturą i wieloma atrakcjami. 
13:22, 05.05.2020
W ostatnich latach zakupy w Internecie coraz częściej zastępują wizytę w sklepie stacjonarnym. Jest tak między innymi dlatego, że pozwalają na zaoszczędzenie czasu, ponieważ wszystko, czego potrzebujesz, możesz kupić bez wychodzenia z domu, a nawet w czasie podróży - jeśli masz dostęp do Internetu, możesz bez żadnego problemu zamówić wybrane produkty. Jak jednak wybrać sprzęt, którego nie możesz obejrzeć przed zakupem? Jest kilka rzeczy, które pomogą Ci dokonać satysfakcjonującego zakupu.
08:28, 05.05.2020
Trekking staje się coraz bardziej popularny! Wiele osób decyduje się na tę formę aktywności i jest nią zachwycona. Jednak pozostaje spora grupa, która nadal ma wątpliwości dotyczące tego typu wycieczek. Postaramy się Wam udzielić kilka wskazówek dotyczących trekkingu i udowodnić, że ta forma aktywności jest odpowiednia dla każdego.
12:33, 29.04.2020
Święto mam tuż, tuż. Czy masz już pomysł na prezent z okazji 26 maja? Jeśli nie – pewnie zależy Ci, by wyrażał wdzięczność wobec tej jednej z najważniejszych osób w Twoim życiu i po prostu sprawił jej radość, a przy tym był użyteczny w życiu codziennym. Podpowiadamy – takim upominkiem jest zegarek, który przyda się każdej kobiecie. Nawet jeśli posiada już własny, który nosi z przyjemnością, nie zaszkodzi podarować jej kolejny, który będzie piękną ozdobą i praktycznym gadżetem na co dzień. Dziś polecamy najlepsze zegarki na Dzień Matki – każdy z nich bez problemu zamówisz w naszym sklepie online. Sprawdź nasze propozycje dopasowane do stylu życia i ubioru.
09:01, 28.04.2020
Obecnie zaciągnięcie pożyczki jest dużo wygodniejsze niż jeszcze kilka lat temu. Coraz więcej instytucji pozabankowych udostępnia swoją ofertę przez Internet, co umożliwia pożyczenie pieniędzy szybciej i bez wychodzenia z domu. Dzięki nowoczesnym technologiom wszystkie formalności związane z pożyczką można załatwić online.
08:42, 27.04.2020
Nasze własne miejsce na ziemi jest marzeniem wielu ludzi. Niewielu ludzi może pozwolić sobie na oszczędności na zakup wybranej działki. W takim przypadku zazwyczaj jedyną opcją jest pożyczyć pieniądze. Co powinieneś wiedzieć, zanim zaczniesz szukać najlepszej oferty?
11:02, 23.04.2020
Nasz kraj, dzięki członkostwu w Unii Europejskiej, jest coraz częściej postrzegany jako miejsce przyjazne do inwestowania. Zarówno polscy obywatele, jak również cudzoziemcy mają możliwość wyboru pomiędzy wieloma formami prowadzenia działalności gospodarczej, które oferuje polski system prawny. Popularną formą prowadzenia działalności gospodarczej są różnego rodzaju spółki, zarówno osobowe, jak również kapitałowe. Co więcej, polski ustawodawca wprowadził ułatwienia w rejestracji spółek, np. poprzez umożliwienie rejestracji niektórych spółek w formie elektronicznej.